FİX OTO “ FİLO YÖNETİM ÇÖZÜM HİZMETLERİ “

  1. Yüzyıla girerken çeşitlenen ve derinleşen Otomotiv Sektörü, bu paralelde Uzmanlık gerektiren konularda, odaklanmamış kişi ve kurumlar açısından her geçen gün zorlanır olmuştur. Bu nedenle de ek personel ihtiyacı, zaman tasarrufu, öngörülemeyen maliyetler, gider kaçakları, sektörün karlığını olumsuz etkileyen faktörler olmuştur.

FİX OTO çatışı altında yer alan “ FİLO YÖNETİM ÇÖZÜM HİZMETLERİ “, yukarıda belirtilen olumsuzlukları gidermek, şirketinizin sahibi gibi karlılığınızı düşünerek, zamanınızı daha olumlu işlere ayırmanızı sağlayacak, sizleri zahmetten, gereksiz maliyetlerden kurtarmak için vardır.

FİX OTO “ FİLO YÖNETİM ÇÖZÜM HİZMETLERİ “  KİMLER İLE ÇALIŞIR?

Birden fazla aracı olan Araç Kiralama Şirketleri, Filo Şirketleri için ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermek, Zahmetsiz, en kısa sürede ve en ucuz şekilde ihtiyaçlarını karşılamak, bu sayede ek personel ve ofis alanı maliyetlerine gerek kalmadan günlük operasyonlarını yönetmek için çalışır.

FİX OTO “ FİLO YÖNETİM ÇÖZÜM HİZMETLERİ “  SİZLERE HANGİ HİZMETLERİ SUNAR;

Türkiye genelinde 81 ilde anlaşmalı olduğu kaliteli Servis Sağlayıcıları ile sizlere Araç Tamir ve Bakım Hizmetlerini hizmet sunar.

Tüm Servis Sağlayıcılarında ortak standartları sağlayabilmek üzere Kalite Standartlarını oluşturmuştur. Kalite Standartları çerçevesinde, faaliyet konularına göre Servis Sağlayıcılar deneme dönemi ile hizmet vermeye başlar, kalite denetimleri sonrasında hizmet vermeye devam eder.

İşlerin zamanında ve eksiksiz tamamlanması ise, özel geliştirilmiş bir yazılım üzerinden yapılmaktadır. Bu sayede, asgari zaman ve maliyetler ile hatasız işlemler sağlanmış olur.

 

HİZMETLERİMİZ:

Periyodik Bakım:

Filo Yönetim Hizmeti sağladığımız Araçlar ile ilgili Periyodik Bakımlar uzman personelimizce titizlikle takip edilir, randevusu alınır ve doğru maliyet / öncelikli sıra ilkeleri ile Türkiye genelinde sağlanır.

Üretici Firma Standartlarında öngörülen tüm periyodik bakımlar ve ömürlü parçaların değişimi (Fren balataları, Fren Diskleri, Debriyaj Baskı Balatası vb.) Türkiye genelindeki seçkin Anlaşmalı Servis Sağlayıcılarımız üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Arıza / Onarım:

Araçlarınızda aniden bir arıza meydana gelmesi halinde, arızalanan araç mahalline en yakın Servis Sağlayıcısından destek alarak arızanın giderilmesi sağlanmaktadır.

Hasar Yönetimi:

Araçlarınızın kaza vb. sebeplerle hasar alması halinde, Türkiye genelindeki seçkin Servis Sağlayıcılarımız tarafından hasarın giderilmesi, en az maliyetli ve kısa süreli onarımı sağlamaktadır.

HASAR ile ilgili Sigorta işlemlerini de müşterileri adına takip ederek, hasarın asgari maddi kayıp ile karşılanmasını sağlamaktadır.

Boyasız Göçük Düzeltme:

Türkiye genelinde anlaşmalı Servis Sağlayıcıları ile boya onarımı gerektirmeyen, dolu vb. durumlarda oluşan kaporta Hasarlarına çözümler sunmaktadır.

 

Mini Hasar Onarımı:

Araç Kaportasında ihtiyaç duyulan Boya Tamiri, Mini Yama, Göçük düzeltme vb. işlemler, Plastik Tamponların tamiri, İç Döşemede ve Koltuklarda oluşan tamir, leke çıkarma gibi gereksinimler ile cam tamiri gibi işlemler Türkiye genelindeki Profesyonel Anlaşmalı Servis Noktalarında karşılanmaktadır.

Yol Yardım / Vale:

Aracın Servis Noktasına gidemeyeceği durumlarda Yol Yardım desteği ile aracın en yakın noktaya transfer edilmesi sağlanır. Spesifik ve ağır durumlarda, araç en yetkin noktaya transfer edilerek hasarın giderilmesi sağlanmaktadır.

Periyodik Bakım, Lastik değişimi vb. işlemlerde, Aracın bulunduğu bölgeye göre Vale Hizmeti sağlanabilmektedir.

İkame Araç:

Bakım ve onarım sürecinin uzaması ve müşterilerimizin talep etmesi halinde İkame Araç Hizmeti sağlanmaktadır.

Lastik:

  • Aracınızı kullanırken, ansızın Lastik tamiri gerekebilir.
  • Her 50.000 km ’de bir lastik diş derinliğinin 3 mm’nin altına düşüp düşmediğini kontrol etmek, düştüyse de değiştirmek gerekmektedir.
  • Yaz ve Kış aylarına girerken, Aracınıza mevsimine uygun Lastik takılması ve çıkan lastiğin depolanması gerekmektedir.

FİX OTO “ FİLO YÖNETİM ÇÖZÜM HİZMETLERİ “  Tüm bu hizmetleri sunmakta, Türkiye genelinde, Lastik ile ilgili tüm gereksinimlerinizi karşılayabilmektedir.

NEDEN? FİX OTO “ FİLO YÖNETİM ÇÖZÜM HİZMETLERİ…

— 81 İlde ve tek noktadan, Seçilmiş kaliteli Onarım ve Bakım Servisleriyle, Standart ve sabit ücretlendirme sistemi ile BAKIM ve ONARIM DESTEĞİ vermektedir.

— 2 Saat içinde Ekspertiz ve Onay, 24 saat içinde küçük onarım ve bakım hızı ile, müşterilerine ZAMANDAN KAZANIM sağlamaktadır.

— Standart Ücretlendirme – Parça kurtarma öncelikli onarım-Hızlı ve Yüksek İskontolu Parça Temini-Mini Onarım, Plastik Onarım, Dolu Onarımı- PDR (Boyasız Kaporta göçük düzeltme) hizmetleriyle GİDERLERİNİZİ azaltmaktadır.

— Türkiye’nin her yerinde, uygun fiyat ve hızlı temin garantisiyle, OJİNAL YEDEK PARÇA-MUADİL YEDEK PARÇA-ÇIKMA YEDEK PARÇA TEDARİKİ, sağlamaktadır.

— Ofis Dışına İken Bile İhbar Oluşturabildiğiniz Mobil Uygulaması, Türkiye’nin Neresinde Olursanız Olun 30 Km Ye Kadar Ücretsiz dilediğiniz Servise Aracınızı Çektirebildiğiniz 7/24 Çekici Hizmeti ve 7/24 Canlı Destek Alabileceğiniz Çağrı Merkezi ile “ FİX YOL YARDIM “ hizmeti vermektedir.

— Tek nokta ile temas, merkezi tespit, yedek parça katalog Entegrasyonu ve denetim/raporlama araçlarımız ile yönetim gücünüzü arttırıp, sabit ücretlendirme, parça kurtarma öncelikli onarım ve PDR ile hızınıza hız katmaktadır.

FİX OTO “ FİLO YÖNETİM ÇÖZÜM HİZMETLERİ, bir FİX GRUP firması olup, Deneyimli insan kaynakları, doğru teknolojik ve ölçümlenebilir bir alt yapı, seçkin Servisleri ve Tedarikçileri ile hizmetinizdedir.

MALİYETİNİZİ AZALTMAK VE ZAMANINIZI İYİ YÖNETMEK İSTİYORSANIZ? FİX OTO “ FİLO YÖNETİM ÇÖZÜM HİZMETLERİ SİZİN YANINIZDADIR. “ FİRMAMIZ SİZE BİR ŞEY SATMAYACAK, SİZİN İÇİN ÇALIŞACAKTIR. “