post

Türkiye genelinde 81 ilde anlaşmalı olduğu kaliteli Servis Sağlayıcıları ile sizlere Araç Tamir ve Bakım Hizmetlerini hizmet sunar.

  1. Yüzyıla girerken çeşitlenen ve derinleşen Otomotiv Sektörü, bu paralelde Uzmanlık gerektiren konularda, odaklanmamış kişi ve kurumlar açısından her geçen gün zorlanır olmuştur. Bu nedenle de ek personel ihtiyacı, zaman tasarrufu, öngörülemeyen maliyetler, gider kaçakları, sektörün karlığını olumsuz etkileyen faktörler olmuştur.

FİX OTO çatışı altında yer alan “ FİLO YÖNETİM ÇÖZÜM HİZMETLERİ “, yukarıda belirtilen olumsuzlukları gidermek, şirketinizin sahibi gibi karlılığınızı düşünerek, zamanınızı daha olumlu işlere ayırmanızı sağlayacak, sizleri zahmetten, gereksiz maliyetlerden kurtarmak için vardır.

FİX OTO “ FİLO YÖNETİM ÇÖZÜM HİZMETLERİ “  KİMLER İLE ÇALIŞIR?

Birden fazla aracı olan Araç Kiralama Şirketleri, Filo Şirketleri için ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermek, Zahmetsiz, en kısa sürede ve en ucuz şekilde ihtiyaçlarını karşılamak, bu sayede ek personel ve ofis alanı maliyetlerine gerek kalmadan günlük operasyonlarını yönetmek için çalışır.

FİX OTO “ FİLO YÖNETİM ÇÖZÜM HİZMETLERİ “  SİZLERE HANGİ HİZMETLERİ SUNAR;

Türkiye genelinde 81 ilde anlaşmalı olduğu kaliteli Servis Sağlayıcıları ile sizlere Araç Tamir ve Bakım Hizmetlerini hizmet sunar.

Tüm Servis Sağlayıcılarında ortak standartları sağlayabilmek üzere Kalite Standartlarını oluşturmuştur. Kalite Standartları çerçevesinde, faaliyet konularına göre Servis Sağlayıcılar deneme dönemi ile hizmet vermeye başlar, kalite denetimleri sonrasında hizmet vermeye devam eder.

İşlerin zamanında ve eksiksiz tamamlanması ise, özel geliştirilmiş bir yazılım üzerinden yapılmaktadır. Bu sayede, asgari zaman ve maliyetler ile hatasız işlemler sağlanmış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir